Zespół OWES

Biuro Lidera

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój

Kierownik OWES / Kluczowy Doradca Ogólny: Dariusz Kurcman

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 22

d.kurcman@sir.com.pl

Kluczowy Doradca Ogólny:  Kamil Żuława

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 21

k.zulawa@koowes.pl

Specjalista ds rozwoju PES: Monika Nawrocka

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 23

m.nawrocka@sir.com.pl

Specjalista ds dotacji: Katarzyna Kowal, Monika Balicka

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 20, 26

k.kowal@sir.com.pl, m.balicka@sir.com.pl


Biura partnerów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”

kluczowy doradca ogólny: Agnieszka Budek (powiat ostrowiecki)

tel. 602-504-395

a.budek@koowes.pl

kluczowy doradca ogólny: Marcin Marzec (powiat starachowicki)

tel. 603-170-922

m.marzec@koowes.pl

doradca biznesowy: Katarzyna Łaszcz (powiat ostrowiecki i starachowicki)

Bałtów 55

tel. 664-280-082

k.laszcz@koowes.pl

animator lokalny: Magdalena Wójtowicz (powiat ostrowiecki i starachowicki)

Bałtów 55

tel. 692-095-797

specjalista.pes@op.pl

specjalista ds rozwoju PES/ opiekun Inkubatora: Izabela Michalska

Bałtów 55

tel. 41 250 72 50


Fundacja „PEStka”

koordynator OWES: Anna Mikołajczyk

Kielce, Targowa 18/pok. 925

tel./fax 41 341 74 96

a.mikolajczyk@koowes.pl

kluczowy doradca ogólny: Anna Górak (powiat skarżyski, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, Targowa 18/pok. 924

tel./fax 41 341 74 96, wew. 22

anna.gorak2014@gmail.com

kluczowy doradca ogólny: Joanna Sędziejewska (powiat konecki, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, Targowa 18/pok.918

tel. /fax  341 74 96 wew. 22

j.sedziejewska@koowes.pl

doradca biznesowy: Martyna Jabłońska (powiat konecki, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, Targowa 18/p. 919

tel./fax 41 341 74 96

m.jablonska@koowes.pl

doradca biznesowy: Konrad Wikarjusz (powiat skarżyski, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, Targowa 18/p. 919

tel./fax 41 341 74 96

k.wikarjusz@koowes.pl

animator lokalny: Grzegorz Łapaj (powiat skarżyski, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, Targowa 18/p. 917

tel. 669 294 929

g.lapaj@koowes.pl

animator lokalny: Katarzyna Potocka (powiat konecki, powiat kielecki, Kielce)

Kielce, ul. Targowa 18 /p.928

tel./fax 41 341 74 96 , wew. 21

kasiapotocka@onet.eu

specjalista ds. reintegracji : Dominik Kukla

Kielce, Targowa 18 /p.928

tel./fax  41 341 74 96 , wew. 21

d.kukla@koowes.pl

specjalista ds. pes : Marta Barańska

Kielce, ul. Wojska Polskiego 52

tel. 41 347 45 20

m.baranska@koowes.pl

opiekun Inkubatora: Katarzyna Detka

Kielce, ul. Wojska Polskiego 52

tel. 41 347 45 20

k.detka@koowes.pl