Zespół OWES

Biuro Lidera

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój

Kierownik OWES / Kluczowy Doradca Ogólny: Dariusz Kurcman

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 22

d.kurcman@koowes.pl

Kluczowy Doradca Ogólny:  Kamil Żuława

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 21

k.zulawa@koowes.pl

Specjalista ds rozwoju PES: Monika Nawrocka

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 23

m.nawrocka@sir.com.pl

Specjalista ds dotacji: Katarzyna Kowal, Monika Balicka

Kielce, ul. Warszawska 27/1

tel. 41 386 66 27 wew. 20, 26

k.kowal@sir.com.pl, m.balicka@sir.com.pl


Biura partnerów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”

kluczowy doradca ogólny:  Marcin Marzec

Bałtów 55

tel. 603-170-922

m.marzec@koowes.pl

kluczowy doradca ogólny: Agnieszka Sobańska

Bałtów 55

tel. 504-277-869

doradca biznesowy: Katarzyna Łaszcz

Bałtów 55

tel. 664-280-082

k.laszcz@koowes.pl

animator lokalny: Magdalena Wójtowicz

Bałtów 55

tel. 692-095-797

specjalista.pes@op.pl

specjalista ds rozwoju PES/ opiekun Inkubatora: Justyna Chamera

Bałtów 55

tel. 41 250 72 50

j.chamera@koowes.pl


Fundacja „PEStka”

koordynator OWES: Anna Mikołajczyk

Kielce, Targowa 18/pok. 925

tel./fax 41 341 74 96

a.mikolajczyk@koowes.pl

kluczowy doradca ogólny: Anna Chrabąszcz

Kielce, Targowa 18/pok. 927

tel./fax 41 341 74 96, wew. 22

a.chrabaszcz@koowes.pl

kluczowy doradca ogólny: Joanna Sędziejewska

Kielce, Targowa 18/pok.927

tel. /fax  341 74 96 wew. 22

a.sedziejewska@koowes.pl

animator lokalny: Agnieszka Pabis

Kielce, Targowa 18/pok.928

tel./fax 41  341 74 96 , wew. 21

a.pabis@koowes.pl

animator lokalny: Grzegorz Łapaj

Kielce, Targowa 18/p. 928

tel. 602 101 785

g.lapaj@koowes.pl

specjalista ds. reintegracji : Dominik Kukla

Kielce, Targowa 18 /p.928

tel./fax  41 341 74 96 , wew. 21

d.kukla@koowes.pl

specjalista ds. PES : Marcin Gil

Kielce, Targowa 18 /p. 928

tel./fax 41 341 74 96 , wew. 21

m.gil@koowes.pl

opiekun Inkubatora: Katarzyna Detka

Kielce, Targowa 18/pok.928

tel./fax 41  341 74 96 , wew. 21

k.detka@koowes.pl